Eylül 25, 2013

STRİPTİZ DİREĞİ

Selam dostlar.

Yine edepsizim, yine pisim. Çok pis şeyler yazcam. Aslında geçenlerde bir arkadaşla olan bir muhabbet üzerinden bi şeyler yazcam, bazı aktarımlar yapcam. KAHROLSUN BAĞZI AKTARIMLAR.

Geçenlerde arkadaşım M. ile oturuyoruz. Önceki yazılarda dedim ya, artık büyüdük, haddinden fazla evlilik muhabbeti yapıyoruz. Konumuz da hani nasıl bu kadar uzun süre evli kalıyorlar falan. Aslında uzun evlilik bi şekilde olur ama bizim asıl merak ettiğimiz bu kadar uzun yıllar cinsel hayatı nasıl canlı tutabiliyorlar. Çünkü normal olan bir insanın, bi süre sonra aynı şeylerden sıkılması lazım. İşte olay burada patlak veriyor. Demek ki aynı kalmıyor ki, uzun uzun sürüyor evlilikler. Şöyle bir ihtimal de var, evli çiftlerin cinsel hayatlarında heyecana, farklılığa, değişime ihtiyacı yoksa da uzun sürebilir. Ama günümüz insanları için cinsel hayatta heyecan bir çok şeyden önce gelebiliyor. Zaman değişiyor dostlar, yapacak bir şey yok. KAHROLSUN BAĞZI DEĞİŞEN ZAMANLAR.

Ayna gibi mübarek. Bak bak saçını tara.
Bu konudan önce de M.'nin reşit olan kardeşini Striptiz Klübüne götürmek istemesiyle ilgili bir şeyler konuşmuştuk. Derken M.'nin striptiz direklerine olan merakı ve evlendiğinde yatak odasına bir striptiz direği yaptırmak istediğini öğrenmiş olduk. Bir anda su yüzüne çıkıverdi. Tamam şimdi, cinsel hayatı canlı tutmak için, güzel bir fikir olabilir. Ama bazı sorunlar çıkacaktır mutlaka. İşte o sorunlar hakkında uzuuun uzuuun konuştuk, çok güldük. O anda çok komikti ama, şimdi anlatınca komik olur mu bilmiyorum. 

Hani "Elalem ne der?" kafası var ya. Oradan bir yürüyelim önce. Farzet ki misafirlerin geldi. Böyle akrabalar falan işte, çoluklu çocuklu, anneanneli, nineli falan. Kalabalık ev. Ben çok gördüm bunu, bu tip durumlarda, bebek uyursa, uyanmaması için en sessiz olan yere yatırılır ve o da şüphesiz ev sahibinin yatak odasıdır. Bebeğiyle gayet masum şekilde odaya giriyor ve oradaki striptiz direğini görüyor. Yaşayacağı travmayı düşünmenizi istiyorum. Az önce içerde çay dolduran, börekler açmış ve misafir ağırlayan M.'yi artık asla öyle göremeyecek. Gözünde hep striptiz direğine tutunup dönen falan bir M. canlanacak. Tabii o direğin ne işe yaradığını biliyorsa, bir de öyle bir şey var. Ama insanlar en azından filmlerde, dizilerde falan görmüşlerdir bunu yani, o kadar da cahil değillerdir diye tahmin etmekteyim. 

Aynı misafir ağırlama devam ediyor. Ninelerden biri kalktı ve dedi ki; "M., güzel kızım, boş neresi var ben bi ikindiyi kılem de gelem." M., yatak odasını gösterecek haliyle. Nine de ikindiyi kılmaya striptiz direkli yatak odasına gidecek. Olm günah lan asdfgh. Neyse ninede sıkıntı yok, bence anlamaz onun ne olduğunu. Ona bi şekilde çamaşır asılıyor falan zanneden muhtemelen ya da "Bak ne güçlü bina yapmışlar, orta yere sağlam tutsun diye demir koymuşlar." falan diye düşünebilir. Tabi ninenin salona dönüp, "Kızım o ne güzel direk öyle yatak odandaki, maşallah çok güçlü apartman yapmışlar." deyip herkesin kafasında bir takım soru işaretleri bırakması da M.'nin replik söylemeden sahneyi terk etmesine sebep olabilir. Ama benim tanıdığım M. böyle bi durumda güler. Sadece güler yani başka bir şey yapmaz. 
Adam: M'nin odasında striptiz direği varmış!
Kadın : Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   O.O                     

Atlayalım başka bir konuya. Mesela çocuklar olduktan sonra. M. sabahları akşamın provasını yaparken bir anda çocuğu gelip "Anne napıyosun?" dese, ne diyecek? Muhtemelen "Tozunu alıyorum yavrum." diyecek. Sonra efendim çocuklar merak edecekler, onlar da oynamak isteyecekler falan. Resmen striptizci bir nesil yetiştirecek pislik be. Aslında iyi bi şey bu kollarında bi altın bilezik olur. Meslek her şeyden önemlasişaslfasi. Şaka. 

Zaten biz sonradan millet görmesin diye onu böyle radyo anteni gibi bir düzenek şeklinde yapmayı düşündük. Böyle düğmeye basıyorsun çıkıyor dzzzttt diye. Basıyorsun gidiyor yine dzzzttt diye. Üstelik sevmediğin kişiler olduğunda, yatak odanda yere oturtup düğmeye basabilirsin. Tercih meselesi tabi. 

Cinsel hayatı canlı tutsun dedik, ama ben iddia ediyorum, bir süre sonra öldürecektir. Abi her gün her gün sıkıcı olur. Yani onu düşünsene belli bi yerden sonra adam gelmiş eve yorgun falan, M. böyle direkte dönüyor "BEBEEEYİİİİİM." diye sesleniyor falan. Adam istemiyor haliyle. Beli ağrıyor. İşte bu noktada sizi temin ederim ki, o striptiz artık tersten yapılacaktır. Yani direkte dönerken soyunmak yerine, direkte döne döne giyinecektir M. Aslında o da çok maharet isteyen bir şey. Bi söyleyeyim de provasını yapsın. Tersten striptiz şeklinde. Belki striptizde bi çığır açar. Çünkü çıplak bir kadındansa, mini etekli bir kadın daha tahrik edici olabilir. Çıplak başlayıp böyle kazakla falan bitirse, çok daha farklı, çok daha şehvetli olur. Neden, çünkü adamın istediği şeye ulaşması için bi şey yapmasına gerek yok. Hatun zaten çıplak. Ama kademe kademe, direkte dansını yaparak giyinince, adamın ulaşmak istediği şeyin önüne bir takım engeller geçecek. Bunu deneyin bak, bana teşekkür edeceksiniz. Asfdgh amma saçmaladım, gidiyom. 
Yatak odanıza striptiz direği koyarsanız
ilişkiniz bu hale gelebilir. Sigara için daha iyi. 
Aslında bundan sonra zevk salıncağı diye bir şeyden bahsetmiştik ama, o kadar çirkinleşmeyeceğim hahaha. 

Öptüm. 

Patates striptiz direğinde bir soyunursa, bir daha giyinemez. Çünkü kabuklar falan, yabışmaz tekrar üstüne. 

6 yorum:

 1. Türk toplumu buna kesinlikle hazır değil Mr.P:)) 2. sınıftayken projede apartman dairesinde dans okulu görünümünde strip club yapayım dedim. Hocam kaşını kaldırıp "sahi mi? o kadar mı çaresizsin?" demişti:p

  Üstüne söz söylemeye gerek var mı daha:D ASDFGHJKL

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aahhah Mr.P :) Bunu sevdim :)

   Valla zaten açıkçası üstüne söyleyecek bir söz de bulamadım ki :)

   Sil
  2. tepe tepe kullanırsın nicki artık;) mimarlık hocası bile ciddiye almadı... babaanne napsın diye yazdım. açık fikirli olmak lazım. ses yalıtımına kadar araştırmıştım oysa:p

   Sil
  3. Tüh bak yazık olmuş, o kadar araştırmalar boşa gitti desene :P

   Sil
 2. direğe gerek yok hafız. çiftler takma tırnak, iç çamaşırı, babydoll falan takılıyor. hatta belki dikkatini çekmemiş olabilir ama gittigidiyor.com gibi bir sitenin giyim kuşam bölümünde kadınlar için iç giyim bölümü bile mevcut o derece ilgiliyiz. zaten haydar dümen mağdurları olarak sürekli olarak kafamıza vura vura renkli bir gece hayatımız olması gerektiğini öğrendik.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Off o Haydar Dümen yok mu... Harbiden dediğin gibi resmen beynimize kazıdı adam illa ki renkli olacak o cinsel hayat diye. Ama biz de izin verdik kazısın diye yani, orasına da diyecek yok :)

   Sil