Mayıs 23, 2011

Facebook Zırvaları Vol. Bilmemkaç

Eveeet sevgili okurlar, bir Facebook zırvasıyla daha karşınızdayııım. Evet, tam karşısnızda. İşte bu spamdi, yalan haberdi falan filan davaları. Bu sefer de başımızın tacı Cem Yılmaz'ı yalan etmişler. Trafik kazasında ölmüşmüş.

Bir de bunları insanlar paylaşmıyor. Yabani ot gibi, bir anda insanın profilinde bitiveriyor bu saçma salak şeyler. Ama şimdi öylesine bir durum var ki burda, yani anlatılamaz bile.

Şimdi Cem Yılmaz'la ilgili bir yalan haber falan filan yapacaksan, ki sayın Cem Yılmaz'ın Twitter profilinden takip ettiğim kadarıyla bu tip yalan haberlre çok fazla ve kendisi de bu durumdan oldukça rahatsız. Neyse böyle bir haber yapacaksan, önce Cem Yılmaz'ı bir araştır da öyle yap haberini.

Şimdi Cem Yılmaz'ı hiç tanımayan biri bile -öyle biri var mı bilemiyorum-, eğer adam ünlüyse, lüks arabalara bineceğini bilebilir. Tanımama olayını geçtim. Tanıyorsun diyelim. Cem Yılmaz gösterilerinde falan lüks arabalara, spor arabalara falan karşı olan merakını dile getirmiş bir insan. Sen gidip de Cem Yılmaz kaza yaptı diye oraya 20.000 TL'lik hurdaya çıkmış bir araba koyarsan, Cem Yılmaz'ı bilenler, sevenler, sana gülmek için ağızlarını kullanmaya tenezzül bile etmezler.

Çok komikli şeyler var bu Facebook'ta ya. Komik olsun diye yazcaktım ama nefret kustum lan resmen. Yapmayın böyle şeyler.

Mr. Patates mutfakta geçirdiği kazada, bıçağın üzerine düşerek ağır yaralandı.

4 yorum:

  1. ahaha çok iyi olmuş bu sevdiceğim:d

    YanıtlaSil
  2. Yenisi çıktı bunun son part :D
    "Niran Ünsal Cem Yilmaz Öldü Dedi, Stüdyoyu Karisti" aynen kopyaladım :D cümlenin gidişatında meymenet yok :)
    Tanrı ebeveyn feysbuklarını korusun!

    YanıtlaSil