Nisan 06, 2011

Tersten Esen Rüzgar

Sabah saçımı yıkayıp, kurutup, taradıktan sonra, Josh Holloway gibi saçlarla evden çıkıp, apartman kapısından attığım ilk adımda, ters taraftan esen rüzgarla, Behzat Ç.'ye dönüşmem çok itici birşey bence. O an insanın içinde, saçlarıyla alakalı bütün güzel duygular yok oluyor bir anda. Bir gün yine o şekil bir cinnet geçirip saçlarımı kestirmekten korkuyorum. İnşallah öyle birşey yaşamam.

Josh Holloway demişken, nam-ı diğer James "Sawyer" Ford, başka bir konuya gelmek istiyorum ister istemez. Eğer dikkat ettiyseniz, erkek kuaförlerinin bir çoğunun camında bu adamın resmi var. Şimdiye kadar, o tip saç kestirmek için oralara giden arkadaşlarım, hep hüsran yaşadı. Hayır yani, o resimleri bir de o kadar büyük yapmışlar ki, zannedersin ki, Josh abimizi onlar traş ediyor. Böyle böyle şeyler işte. Yani anlamıyorum.

Başka fotolar da koyuyorlar. Mesela bikeresinde o cama asılmış ünlü resmini görünce yerlere yatmıştım. Çünkü Bruce Willis fotoğrafı koymuşlardı. MAL MISINIZ OĞLUM LAN! Ama bilemem tabi, belki de "Saç kazımak bizim işimiz" gibi bir mesaj vermek istiyorlardı. Türk berberlerini anlamak zor. İşsizlikten yakınıp, camlara muhteşem fotoğraflar asıyorlar, dükkanlarına plazma tvler alıyorlar, sonra para yok para yok. Bırakın abicim bu işleri ya.

Patatesin saçlarını kazırım ulan!

Sana değil üstüne alınma.

3 yorum:

 1. yaa tas koyup kesiyorlardır ya :P
  adına gelince de kharizma bherber fln gibi triplere giriyorlar.
  kadın kuaförlerinin çoğunda da şu vardır ki paris moda haftasından çıkmış gibi piramit saçlı ablaların resimlerini koyuyorlar,Türkiye'de en azından ben bundan istiyorum deyip mahallesinde yürüyecek adam yok .etilerde,bebekte fln da yok hatta bence:D
  reklamın iyisi kötüsü olmazdan yardırıyor adamlar Josh ile:D
  ama bruce willis enteresanmış bayaa:D
  bu arada saçına sprey sıkmayı deneyebilirsin.bir ihtimal işe yarar :P

  YanıtlaSil
 2. ama spreyle dökülüor yahu

  YanıtlaSil
 3. bırak dağınık kalsın o zmn boşveerr:D

  YanıtlaSil