Aralık 15, 2010

Arada Böyle Konulara da Değinmek Lazım

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Diyecek bir şey de bulamıyorum ki. Fotoyu kendim televizyondan çektim anlaşılacağı gibi. Amacım mesaj vermek değil, sevmem öyle şeyleri ama ne yazık ki böyle şeyler sadece bizim ülkemizde olur zaten. Resmen bir rezalet, utanç kaynağı. Burun estetiğinden insan öldüğü nerde görülmüş ya?
Sadece üzülüyorum bu duruma, çok üzülüyorum.

3 yorum:

 1. insanlar burun estetiğinden ölebilir, her ameliyatta komplikasyon riski vardır ve bu, hastalara ameliyat öncesinde belirtilir. ayrıca sadece bizim ülkemizde olan bir durum da değil. kaldı ki çok daha kötü ve insanlık dışı ölümleri her gün duyuyoruz televizyonlardan.

  YanıtlaSil
 2. ben ilk kez böyle bir şey duydum ve gördüm. ayrıca bu blog, görüşlerimin aktarıldığı bir blog. kendi kişisel görüşlerim. bir insanın burun estetiğinden ölmesi, bana göre trajik olduğu kadar komik bir olay. başka ülkelerde böyle bir şey olduğunu görürsem, o zaman fikirlerim değişebilir.

  YanıtlaSil
 3. kişisel görüşlerinin aktarıldığı bu blogta yorum kısmını açık bırakıyorsan eğer, bu her türlü eleştiriye de açık olman anlamına gelir. ben de bunun çok da ilginç bir ölüm olmadığını, komik hiç olmadığını söylemek istedim.

  ayrıca başka ülkeler demişken;
  http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=aesthetics+death+surgery+complications+news&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

  YanıtlaSil