Ocak 30, 2010

anlat beni

sevgili arkadaşlarım, herkes beni anlatan 1 cümle yazabilir mi yorum olarak?
blogger'da hakkımda kısmına bişeyler yazmaya çalışıyorum ama insanın kendini anlatması biraz zor geldi bana.
hadi göriyim sizi, 1 cümlecik.

10 yorum:

 1. lise 1 den bu yana değişimin kanıtı =)

  YanıtlaSil
 2. Adam düzgün,Adam saygılı,Adam amaçları ugruna yaşar, Adam sever,sevdirir,severim. (1cumleye kastım. keşke sınır koymasaydın bro)

  YanıtlaSil
 3. seni sana anlatamam isyan edersin.

  YanıtlaSil
 4. Sıcakkanlılığı,keyif veren konuşmaları,yardımseverliği,esprileri,ciddiyeti,msn ifadeleri,müzik zevki ve bazılarının bu özelliklerini dış görünümümden çıkaramadığı Sercan,benim tandıkça sevdiğim,bu özelliklerini görebildiğim fazla değerli kişidir.

  YanıtlaSil
 5. ki sen kankamsın...ki sen çocukluk arkadaşımsın...ki sen grup (müzik) arkadaşımsın...ki sen beraber dayak yediğimiz insansın..ki sen bi cümleye sığmazsın... :D

  YanıtlaSil
 6. Öncelikle bir cümleyle senin gibi bi kişiyi anlatmanın imkansız olduğunu ve ardaından benim de bir cümle mühendisi olduğumu hatırlatıp kendimi tanıtmayı bi kenara bıraktıktan sonra senin küçükken yeteneksiz ama fiziki bakımdan başarılı bir kaleci olduğuna değindikten sonra değiştiğini sananlara seni çok uzun yıllar sonra bile direk tanıyabildiğimden sadece içinin değiştiğini ve gerçekten iyi bir insan olduğunu ve ergenliği atlattıktan sonra küçük istisnalar haricinde boş konuştuğunu görmediğim ve müzikten anlayan hatta müzik konusunda en iyinin peşinden koşan ve en iyiyi de her seferinde elde eden bi adam olduğundan hedefini ve hayallerini yüksek tutmanın ödülünü kendini yüksek başarıların içinde bulabilecek kadar şanslı bir adam olduğunu,bu yüksek başarıların da seni her daim mutluluğa eriştirecek motivasyonu sağlayacağına emin olduğumu söyleyip daha fazla uzatmadan ki hepimiz farkındayız 1 cümlelik nadir cevaplardan olup da en uzun yorumu yazmış bulunup hayatında daha uzun süre yer edinmek dileğiyle cümlemi burada noktalıyorum.(nokta)

  YanıtlaSil
 7. sercan duygusal adamdır, sonra şairane bi' yönü vardır, baterist deyince aklıma ilk gelen adamdır, müzikle bütünleşmiştir, hepsini geçelim, o çok iyi bi' dosttur!

  YanıtlaSil
 8. sevilen,sevecen,babacan. iyidir ya iyi =)

  YanıtlaSil