Ekim 09, 2009

dördüncü dejavu.

bugün, otobüsteykene daha önceden 2 kere yaşadığım, sonrasında da bikere hatırladığım dejavuyu bir kez daha yaşadım. ne garip bişey bu ya. oha dedim kendi kendime. bi de dejavu da saçma bilader. öyle güzel, oohaa dencek bi olay değil. oha dedirtcek tek şey dördüncü kez olması kesinlikle.
şöyle ki, otobüste mzk dinlerken, davulcu olmanın verdiği alışkanlıklan elimi bi yerlere yavaşça vurup ritim tutuyorum. sonrasında şöyle bir diyalog geçiyo aklımda :

x:ritim kaçırıyosun
y:şarkıyı duyuo musun ki?
x:vokal kaydı çok dandik ya.
y:bok atcak başka bişe bul.
x:her şeye kusur bulma
y:sen bulma, vokal kaydına laf ediosun
x:lamb of god bu olmaz öle şey.

şimdi diyalog zaten saçma. ama her seferinde pain of salvation ve her seferinde inside dinlerken başıma gelior bu. ama lamb of god ne alaka çözemedim. vokale bok atan kişi, herşeye bok atıosun diye bana bok atıyo. sonra da çark edip, lamb of god bu olur mu öyle şey diyo.

allahım canım sen şu aklıma mukayyet ol. çok uykusuzum son günlerde ondan oluyo hep bunlar.
kafayı yiyorum galiba. zaten şuaralar aklımda, vocab çalışmaları, writing essay kuralları, academic writingler(tabi aklımda olduğu için, akademik reading oluyo, aklımdayken yazmıyorum çünkü okuyorum) falan var yani.

26 ekimdeki fce1.
19 kasımdaki fce2.
sonrasında kur geçme sınavı.

allahım ya lütfen beni koru mukayyet ol aklıma.
davul derslerim de başladı.
bi de bitanesi kız. kıza davul öğretmek konusunda çok acaip düşüncelerim ve kaygılarım var. kaygı derken yanlış anlama, soru işareti anlamında.
delirtirler adamı.
allahım.
sen koru yareppim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder