Eylül 03, 2009

Five Finger Death Punch - War Is The Answer

uzun zamandır beklediğim albüm sonunda bugün nete düştü. kişisel görüşümü sorarsanız mükemmelden de öte bir albüm. ilk albüm the way of the fist'le karşılaştırmicam, çünkü bu daha metalcore'a yakın bir albüm. öncekinde groove metal daha ağırlıklıydı.

kısacası gene aşmış adamlar kendilerini, dinleyin dinlettirin azizim. kullanılan clean vokaller gene şahane olmuş, çok güzel oturmuş şarkılara.

zaten şöyle birşey var. albümün kötü olmasını beklemek saçmalık. çünkü çok sağlam gruplar genelde 5. veya 6. albümlerinden sonra bozulurlar. nadiren bozulmayanlar da olur tabi. bkz; lamb of god. ama bu elemanların daha 2. albümleri ve ellerindeki materyaller, oldukça fazla. inşallah hiç mi hiç tükenmez ve ben de hep ne zaman çıkıcak bu albüm diye beklerim.


3 yorum:

 1. Ovvvv ilk çıktığın da dinlediğim çok kral bir gruptur kendileri yalnız her zaman dinlenmiyor bazen böyle rap ezgisi duyunca hızlı hızlı uyuzuma gitse de başarılı bir grup.

  Bu arada sakal şekili ve boyutu ideal ama bıyıklar biraz kabarık onları inceltir, favorileri biraz daha düzeltirsen daha güzel duracak benden tavsiye =)

  YanıtlaSil
 2. valla ben her daim dinlerim 5fdp. en sevdiğim gruplardandır.

  öneri içinde teşekkür ederim. dediğini denicem.

  YanıtlaSil
 3. Five Finger Death Puch gerçekten süper grup şarkıları hakkında yoruma gerek yok ztn yorum yapmıycam :D 1 ay sonra Lamb of God'la kafa kafaya gelebilir bnm için :D Emeğe Saygı gerçekten adamlar sanat yapmışlar :D

  YanıtlaSil